Написати нам
Написати нам

Your message has been sent sucessfully

В'їзні ворота

Сортувати
13056 грн
Доступний до самовивозуДоступний до самовивозу
Доступний для доставкиДоступний для доставки
Ширина, висота: 1700 х 4000 мм.
Купити в 1 клік
17280 грн
Доступний до самовивозуДоступний до самовивозу
Доступний для доставкиДоступний для доставки
Ширина, висота: 2000 х 4500 мм.
Купити в 1 клік

В'їзні ворота у Львові та області

В'їзні ворота - це автоматизовані або ручні ворота, що встановлюються на в'їзд на ділянку, територію. Для установки таких воріт передбачаються стовпи і простір між ними. В'їзди бувають різні - вузькі і широкі, з навісом і без, з перемичкою і без, з металевими, дерев'яними, цегляними і бетонними стовпами. Розташовані на похилих ділянках, бетонованих, земляних та в'їздах, засипаних щебенем.

Для в'їзду використовуються три типи воріт:

 • відкатні
 • орні
 • рулонні
 • секційні

Основні умови установки воріт:

 • Секційні в'їзні ворота можливі тільки, якщо над в'їздом є навіс, де під «стелею» можна розмістити напрямні і відкривається полотно.
 • Відкатні на в'їзд , встановлюються, якщо для воріт вздовж паркану є відстань 1,5 отвору.
 • Орні ворота на в'їзд ставляться, коли є перед в'їздом вільний простір 0,5 отвору і стовпи мають достатній фундамент, щоб витримати вагу стулок.
 • Рулонні ворота на в'їзд до 6 метрів шириною можуть бути встановлені в будь-якому випадку.

ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ ЗАМОВИТИ В'ЇЗНІ ВОРОТА?

Про ворота замислюються:

 • на етапі планування огорожі і воріт,
 • при наявності стовпів або стовпів і огорожі,
 • при готовому в'їзді (покриття в'їзду, стовпи, існуючі ворота).

На етапі планування огорожі і воріт у замовника більше вибору - він може підготувати або спроектувати проїзд під бажані ворота. На цьому етапі наші менеджери консультують клієнтів і можуть надати фундаментне завдання, якщо обрані відкатні або розстібні ворота. Фундаменти бувають свайно-гвинтові і, що переважно, бетонні.

ВІДКАТНІ ВОРОТА НА В'ЇЗД

Відкатні ворота складаються з рами, наповнення, роликових опор, автоматики (за бажанням), замикаючого пристрою. Для установки воріт необхідно, щоб була сторона відкату 1,5 отвору воріт. Осторонь відкату воріт не повинно бути підйому рівня землі і проходження комунікацій або перетину з іншим парканом або воротами, хвіртки.

В'ЇЗНІ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА

Автоматика та дистанційне керування - це те, до чого прагне більшість власників. Заради комфорту життя з воротами, які відкриваються самі, часто і купують нові в'їзні ворота, замінюючи застарілі орні на нові підйомні або відкатні.

Для кожного типу воріт встановлюється своя автоматика . Але дистанційне керування різними виробами може здійснюватися з одного пульта, якщо приводи і виконавчий пристрій виготовлено однією компанією. Якщо у Вас вже є автоматизовані ворота або рольставні, при замовленні автоматики для в'їзних воріт, повідомте менеджеру, яка автоматика і якого року встановлена у вас.

Для воріт встановлюється зубчаста рейка і привід, що дозволяє воротам приходити в рух без участі людини.

Приводи для розпашних воріт парні - для кожної стулки. Потужність приводу залежить від ваги стулок воріт. У ряду автоматик є система відкриття однієї стулки в режимі «хвіртка» - якщо в паркані не передбачена окрема хвіртка.

Приводи ролетних відрізняються споживанням енергії - для них потрібно підводити 220В. Привід не тільки допомагають відкривати і закривати, а й допомагають воротам займати кінцеве положення з максимальним захистом від піддомкрачування за рахунок ригелів на валу.

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та знижки ...

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері