Написати нам
Написати нам

Your message has been sent sucessfully

Секційні гаражні ворота

Нема результатів

Секційні ворота Львів - ціни

Захист гаражів і промислових підприємств завжди була проблемою для їх власників, адже деколи складно одночасно забезпечити збереження майна, комфорт і довговічність охоронних конструкцій. Секційні ворота стали прекрасним рішенням, даючи можливість надійно захищати приміщення від впливу зовнішнього середовища, при цьому не відчуваючи зайвих незручностей. Секційні гаражні ворота являють собою різновид конструкцій, яка була розроблена спеціально для установки в гаражних приміщеннях. Вони набули популярності протягом останніх років завдяки відносно невисокій вартості, простоті використання і догляду, а також своїй надійності. За допомогою такого пристрою гараж укритий не тільки від проникнення небажаних осіб, але також від дощу, вітру та інших несприятливих погодних умов.

Часті питання по секційних воротах:

Чи варто піднімати полотно секційних воріт руками? Секційні ворота піднімаються без особливих зусиль, їх конструкція досить легка - впорається навіть дитина. У разі, якщо відключать електрику, відкрити ворота можна за допомогою спеціального шнурка на приводі, який розблокує механічне блокування.

Чи можна назвати секційні ворота надійними? Ці види воріт - один з найнадійніших. За стабільну і тривалу роботу відповідають пружинні механізми, їх робочий ресурс - 25 тисяч циклів відкривання-закривання. Якщо відкрити і закривати ці ворота чотири рази на день, то вони гарантовано прослужать 15-17 років.

Секційні ворота досить безпечні? Вибираючи секційні ворота, ви отримуєте не просто надійну, але і безпечну конструкцію. Ці ворота захищені від обриву троса і пружини, також передбачений захист від защемлення пальців.

Чим відрізняються секційні гаражні та промислові ворота? Їх основна відмінність - ступінь надійності. В цьому плані виграють промислові ворота, вони більш масивні, їх деталі міцні. Звідси і різний робочий ресурс - промислові ворота служать довше. Але для гаража вони не підходять через особливості конструкції, краще використовувати стандартні гаражні.

Чи можна встановлювати секційні ворота в нашому кліматі? Конструкція цих воріт така, що вони зберігають еластичність навіть при низьких температурах. 

У секційних воріт немає недоліків, які є у відкатних або розпашних - вони досить щільні (товщина сендвіч-панелей 40 мм) і оснащені полімерними ущільнювачами, що і забезпечує комфортну експлуатацію навіть при поганій погоді.

Де можна встановити секційні ворота?

Завдяки тому, що площа такої конструкції може бути досить великою і її можна самостійно визначити, виходячи з власних потреб, її можна використовувати в приміщеннях практично будь-якого типу. Найбільшою популярністю такий тип продукції користується у власників промислових приміщень (складів, заводських залів і т.д.) і гаражів. Відповідно до цього найчастіше виділяють:

  • промислові ,
  • гаражні секційні ворота.

Вони мають деякі відмінності в будові, однак не відрізняються за принципом дії і основними параметрами.

Структура і дизайн полотна воріт

Одним із головних призначень секційних воріт конструкцій для гаража є захист власності, і воно виконується секційними пристроями найкращим чином. Надійна конструкція також дозволяє зберігати в приміщенні тепло і економити енергію. Важливим є і зручність, яку власники пристроїв даного типу відразу ж помічають і цінують по достоїнству. І, нарешті, не останній плюс даних виробів - це їх зовнішній вигляд, який легко вписується в дизайнерські задумки власників заміських будинків і дозволяє захищати власність, не спотворюючи при цьому в'їзд в гараж або приміщення складу.

 

 

 

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та знижки ...

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері