Написати нам
Написати нам

Your message has been sent sucessfully

Рулонні ворота

Нема результатів

Рулонні ворота Львів - ціни, каталог

Рулонними воротами називають пристрої, які використовуються для огородження в'їзду на територію і в якості захисної частини використовують ролети або секції з листів сталі. Такі ворота широко використовуються як в Україні, так і за кордоном, оскільки вважаються одним з найбільш вдалих варіантів пристроїв для захисту в'їзду на територію.

Де можна встановити рулонні ворота?

Сфера застосування таких пристроїв досить широка: їх використовують як в промислових, так і в приватних цілях. Ви можете встановити ворота цього типу на в'їзді в гараж, цехове приміщення або склад. Розмір може бути таким, який необхідний саме вам, що також є безсумнівним плюсом такої продукції.

Переваги монтажу рулонних воріт

Виробники і користувачі гаражних рулонних воріт зазвичай відзначають кілька переваг конструкцій такого типу, які і роблять їх такими популярними:

  • довговічність;
  • міцність і надійність;
  • зручність;
  • наявність гарантії і хороша ціна.

Рулонні гаражні ворота вважаються одним з останніх удосконалень на ринку захисних огороджувальних пристроїв і тому поєднують в собі всі якості та властивості, які роками вивчалися і вдосконалювалися будівельниками.

Структура і дизайн полотна рулонних воріт 

Як уже було згадано, дані огороджувальні конструкції виробляють з використанням рулонів або секцій, які можуть складатися, скручуються ламелей з алюмінію або пристроїв з ПВХ. При цьому скорочення секції зазвичай потрапляють в короб. Слід зазначити, що секції зі сталі зазвичай використовуються для утеплення приміщення, оскільки містять між листами стали пінополіуретан. Крім безпосередньо полотна, в комплект при поставці входять напрямні частини і пристрої для управління воротами, які можуть бути як автоматичними, так і ручними. Компанія DOOR.UA також докладає гарантію і технічний талон.

У нас ви можете не тільки купити рулонні ворота, ціна яких є однією з найбільш вигідних на ринку, але і замовити їх доставку і Монтаж. Ми допоможемо вам визначитися з параметрами, зробити виміри і провести всі необхідні підготовчі роботи. У нас ви можете замовити рулонні сталеві ворота під дуже широкі прорізи.

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та знижки ...

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері