Написати нам
Написати нам

Your message has been sent sucessfully

Ціна

Вінілова підлога ADO Metallic Stone 3020

Артикул 888005
Характеристики:
Ширина: 61 ммТовщина: 2,5 ммДовжина: 30,5 ммПлоща: 3,16 м2Країна виробник: Туреччина

Недоступний для продажу

Повний опис

Вінілове покриття для підлоги ADO Floor — вдалий вибір для побутових та комерційних приміщень. Виробник пропонує матеріал під дерево, метал, камінь. Якість покриттів беззаперечна. Обрати та придбати продукт допоможе компанія АГТ ПЛЮС.

Вінілове покриття ADO Floor — доступна розкіш

Покриття складається с декількох шарів, в основі яких знаходиться скловолокно та захисні прошарки. За естетику та зносостійкість відповідають спеціальний розфарбований папір, плівка та анти-УФ покриття. Кількість шарів (а їх 8) робить продукт міцним та стійким до подряпин. Він не вигоряє на сонці, є водовідштовхуючим, слугує довше за аналоги. Покриття від ADO Floor поглинає шум, не шкодить навколишньому середовищу, а відповідно — і власнику. Варто зазначити простий монтаж: планки защіпаються одна до одної завдяки системі 2G Click. Стики малопомітні та герметичні.

Колекція Metallic Stone Series

Добірка складається із трьох зразків ADO.FL3000, ADO.FL3010, ADO.FL3020. Розміри елементів 305 X 610 x 2,5мм.

Тема колекції — текстура каменю з ненав’язливим блиском. Декори представлені у сірому, коричневому та антрацитовому тонах. Неоднорідний малюнок виглядає природно, а глибина відтінків надає покриттю естетичності.

Матеріал підійде для домашнього оформлення та комерційного застосування. Легко витримує постійний потік людей та довгий час зберігає свій вигляд. Догляд за фірмовим вінілом простий.

Відгуки

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та знижки ...

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері