Cart Icon
Разом 0 грн

Дерев'яні двері

Сортувати
Сторінка 1 із 9

Двері міжкімнатні дерев'яні

Дерев'яні двері з натурального масиву дерева, як і будь-яким іншим виробам з натурального матеріалу, властива унікальна текстура, але для того, щоб зрадити масиву деревини привабливий вигляд і естетичність, фабрики повинні відпрацьовувати технологію виробництва довгі роки. Покупець, торкаючись до натурального дерева, відразу відчуває перевагу натурального дерева над синтетичними аналогами шпону.

Достоїнства і недоліки дерев'яних дверей

За багатьма експлуатаційними характеристиками, деревяні міжкімнатні двері з природного дерева значно обганяють аналоги з синтетичного покриття. Вони значно міцніше синтетичного шпону і легше піддаються реставрації. Крім того, вироби з натурального масиву деревини завжди залишаються елітними товарами.

Якісні, добре оброблені двері з цілісного масиву має високу вартість і входить в елітний сегмент ринку. Значна ціна таких виробів пов'язана зі складністю обробки натуральної деревини. Двері з натурального дерева більш вибагливі до догляду, ніж їх штучні аналоги, але вони завжди подарують теплоту і відчуття комфорту в будинку, що так подобається вимогливим покупцям.

Натуральний масив дерева завжди був, і залишиться популярним. Природна фактура і запах дерева є унікальними і їх складно повторити при виробництві штучних матеріалів.

У порівнянні з дверима, для виробництва яких використовуються синтетичні типи матеріалів, двері з масиву мають підвищену теплоізоляцією і хорошими шумозахисні властивості. Крім усього іншого, натуральні деревяні двері мають підвищену здатність до обміну вологи. При підвищеній вологості деревяні двері можуть накопичувати в собі її надлишки. При осушенні повітря, накопичена дверима волога, поступово повертається в приміщення. Але, все ж, краще не допускати перевищення вологи більш ніж на 60%.

Ну і звичайно ж двері з натурального масиву володіють красивим і добротним зовнішнім виглядом. Це в повній мірі відноситься і до лакованих і до пофарбованих дверей.

Основним недоліком деревяних дверей з натурального масиву дерева є їх висока ціна. Однак, купуючи якісну продукцію у добре зарекомендував себе заводу виробника, можна бути абсолютно впевненим, що вкладення в імідж свого будинку цілком виправдані.

Інтернет магазин Door.UA, працює тільки з добре зарекомендували себе виробниками, які надають гарантії на свою продукцію. Всі двері з масиву мають сертифікати якості.

З чого складаються дерев'яні двері

Дверні полотна для міжкімнатних дверей виготовляють з досить дорогих порід натуральних дерев. На сучасному ринку дверей поширені породи з ясена, горіха, дуба, сосни.

Двері з натурального масиву розрізняються між собою настільки, наскільки різні фізичні властивості деревини.

Так деревина горіха має підвищену динамічну міцність і практично не розтікається при обробці. Горіх є досить цінною породою, і двері з нього відрізняються високою якістю і застосовуються для оформлення дорогих і ексклюзивних інтер'єрів.

Деревина ясена має середню щільність, входить в категорію твердих порід. Ясень дуже зносостійкий матеріал, але високо еластичний і легко піддається обробці. Так як він має підвищену в'язкість, то легко може просочитися морилкою для дерева.

Деревина сосни є досить м'яким матеріалом, добре вбирає в себе вологу. Внаслідок цієї особливості деревини, у недобросовісних виробників, двері часто розбухають і деформуються. При грамотній обробці сосна має гарний зовнішній вигляд і здатна прослужити дуже довгий час.

Виробництво дверей з будь-якої породи дерева проходить в два етапи. На першому етапі деревину сушать на протязі тривалого часу. Після якісної просушки деревини починають виробляти необхідні форми. Їх розмір повинен бути заздалегідь визначений.

Після виготовлення форми, починається заключна її обробка. Двері просочуються морилками, потім ретельно грунтуються і лакуються.

Заводи, з якими співпрацює інтернет магазин Door, використовують для виробництва своїх дверей лаки, які поставляються з Італії.

При грамотному і своєчасному догляді двері з масиву можуть прослужити довгі роки. Ще й зараз в будинках, побудованих на початку і середині минулого століття, можна зустріти такі двері, і знаходяться вони в хорошому стані.

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та знижки ...

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері