Cart Icon
Разом 0 грн

Деревяні двері з масиву дуба - Все що потрібно знати

Дуб - це дерево, яке славиться відмінною міцністю і довговічністю. Тому матеріал з дуба користується популярністю, і за якістю вище і цінніше тих же хвойних. Деревяні двері з масиву дуба служать довгі десятиліття і лише з поважним віком реставруються.

Дубова деревина з давніх часів використовувалася при створенні простої, але міцної меблів, сходів, ганку, дверей. За рахунок підвищеної міцності цей матеріал використовують в разі, коли вироби будуть часто піддаватися механічному впливу.

Особливості деревяних дверей з дубового масиву

Дуб володіє такою високою щільністю, що його не просто обробляти. Але якщо майстри зуміли надати дереву бажаної форми, то такому виробу не буде зносу. На його поверхні не будуть з'являтися тріщини, властиві іншим породам дерева, структура, конструкція предмета довгі роки не буде змінюватися або деформуватися. Тому речі з дубового масиву створюються на століття.

Найціннішим вважається дуб морений. Його отримують внаслідок тривалих маніпуляцій з водою, тобто деревний матеріал просто на тривалий час вимочують в спеціально підготовленої рідини. Ця технологія прийшла до нас із давнини, так як ще наші предки помітили унікальні властивості цього виду деревини, якщо вона була тривалий час під дією вологи.

Найцікавіше, що структура масиву з дуба зберігає свою гнучкість і високу стійкість до пошкоджень механічного характеру. Крім того, морений дуб легко піддається фарбуванню і впливу різних лакофарбових засобів.

Різновиди і характеристики дверей з дубового масиву

Дубовий масив ідеальний для створення вхідних і міжкімнатних дверей. Причому така продукція може бути створена різними технологіями. В одному випадку майстри можуть використовувати цілісний масив, в іншому з частково клеєного бруса. За третім методом створюється дерев'яний дубовий каркас, в який встановлюють спеціальні фільонки зі скла або інших матеріалів. Вільний простір заповнюється шумоїзоляционнимі елементами.

Двері, створені за двома першими технологіями, якщо їх обрамляють в металевий каркас, виробляються в якості вхідних, а третій варіант ідеальний для міжкімнатних моделей. У будь-якому випадку кожен тип конструкції буде міцним, і володіти своїми унікальними характеристиками.

Дубовий масив буває декількох різновидів:

  • Морений - деревина вимочується тривалий час в прісній воді;
  • Вибілений - піддається впливу сонця і морської вологи;
  • Сірий - створюється з зимового дуба, природна палітра лише підкреслюється лакофарбовими засобами і не забарвлюється спеціально в сірий колір;
  • Золотий - його забарвлюють спеціально в такий відтінок. Виглядає дорого, відноситься до бюджетної категорії;
  • Брашірованний - використовуються спеціально лужні, лакофарбові кошти для штучного старіння.

Двері з дубового масиву не вимагають особливого догляду, але і режим «вандала» теж не варто включати. Вироби з цього деревного матеріалу прослужать століття, якщо про них правильно піклуватися і не забувати, що навіть найміцніші речі мають властивість псуватися, коли їм цілеспрямовано завдають шкоди. Купити двері з дубового масиву ви можете в нашому каталозі.

Наша компанія продає вхідні та міжкімнатні двері з будь-яких деревних порід. Ми підберемо вам доступний, якісний і надійний варіант, який прослужить довгі роки. Наші двері створять стильний вигляд, прикрасять будь-яке приміщення унікальним антуражем.

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та знижки ...

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері