Написати нам
Написати нам

Your message has been sent sucessfully

Новини Door.ua за 2018 рік

Міжкімнатні двері важлива частина сучасного інтер'єру будинку або квартири. Забезпечують затишок і функціональність приміщень.

30 жовтня 2018

Дуб - це дерево, яке славиться відмінною міцністю і довговічністю. Тому матеріал з дуба користується популярністю, і за якістю вище і цінніше тих же хвойних. Деревяні двері з масиву дуба служать довгі десятиліття і лише з поважним віком реставруються.

17 серпня 2018

Підхід у виборі вхідних дверей для кімнат і ванн більшості покупців, складається в основному, з естетичної точки зору. Рідко, хто замислюється про практичність і про те, які двері ставити у ванну і туалет, щоб вони прослужили не один рік. Зовнішній вигляд виробів грає важливу роль в загальному інтер'єрі квартири або будинку. Але основні фактори вибору двері повинні складати матеріали, надійність і тільки потім - естетика.

17 серпня 2018

На сьогоднішній день, продукція Lvivski пропонує великий асортимент різних вхідних дверей для квартири, або приватного будинку, враховуючи всі побажання і запити майбутніх власників. Вхідні двері Lvivski користуються популярністю у Львові і Лівівській області, завдяки високим параметрам захисту, довговічності і сучасному дизайну.

17 серпня 2018

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та знижки ...

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері